VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH KOPEČEK company s.r.o.

Výroba a montáž nůžkových a pevných mříží, brány s možností elektrického pohonu, ploty, zábradlí, ...
Kvalita mříží je zaručena atestem společnosti TREZOR TEST a NÁRODNÍM BEZPEČNOSTNÍM ÚŘADEM – splňující požadavky bezpečnostní třídy RC2, RC3 a RC4 dle normy ČSN EN 1627.

Historie

První písemnou zmínkou o firmě František Kopeček kovář a podkovář je účetní kniha z roku 1907. V rámci dlouholeté rodinné tradice byla firma obnovena roku 1991 s názvem František Kopeček zámečnictví, specializující se především na výrobu mechanických zabezpečovacích zařízení. Od roku 1998 byla dílna rozšířena také o druhou provozovnu ve Viničných Šumicích, kam se ke konci roku 2003 celá výroba přesunula.
V lednu 2012 se z organizačních důvodů firma přeměnila na společnost s ručením omezeným KOPEČEK company.

Reportáže z naší firmy na ČT:

Toulavá kamera 21.3.2021 a jedna starší: Týden v regionech 15.4.2017

PROVOZOVNA V PRAZE

PRO ZAMĚŘENÍ, KONZULTACE, KALKULACE A MONTÁŽE V PRAZE A STŘEDNÍCH ČECHÁCH SE MŮŽETE OBRÁTIT NA MAIL: info@kopecekcompany.cz, PŘÍPADNĚ NA MOBIL 606 206 749

INFORMACE

Nabízíme nůžkové, pevné i otevírací mříže certifikované do RC2 a RC3 a pevné mříže certifikované do RC4 podle ČSN EN 1627.